Kontakt

Z-ca Dyrektora ds. Administracyjno-Prawnych

Ewa Wajda
12 633 48 22 (nr wew. 240)
e.wajda@groteska.pl

Sekretariat

Klaudia Terczyńska-Ciastoń
12 633 48 22 (nr wew. 224)
groteska@groteska.pl

Dział Promocji

Agnieszka Radziszowska
12 633 48 22 (nr wew. 227)
a.radziszowska@groteska.pl

Michalina Bałys
12 633 48 22 (nr wew. 257)
m.balys@groteska.pl 

Biuro Obsługi Widowni
rezerwacja@groteska.pl
 
Weronika Semkowicz
w.semkowicz@groteska.pl

Artur Włodek
12 633 48 22 (nr wew. 238)
a.wlodek@groteska.pl

Katarzyna Brymerska
12 633 48 22 (nr wew. 244)
k.brymerska@groteska.pl 

Główny Specjalista ds. Koordynacji Imprez

Jacek Stankiewicz
12 633 48 22 (nr wew. 226)
j.stankiewicz@groteska.pl

Kasa biletowa

Karolina Bobek
Ewa Góra
12 633 48 22 (nr wew. 252)
kasa@groteska.pl

Główna Księgowa

Anna Jaworska-Kluza
12 633 48 22 (nr wew. 222)
finanse@groteska.pl
 

 

Z-ca Głównej Księgowej

Iwona Jaroszek
12 633 48 22 (nr wew. 239)
i.jaroszek@groteska.pl

Księgowość

Monika Smolińska
12 633 48 22 (nr wew. 230)
m.smolinska@groteska.pl

Kasa

Jowita Strumińska
12 633 48 22 (nr wew. 230)
j.struminska@groteska.pl

 


 

Płace

Władysława Knaga
12 633 48 22 (nr wew. 230)
w.knaga@groteska.pl

Kadry

Anna Gołąb
12 633 48 22 (nr wew. 241)
a.golab@groteska.pl

Dział Gospodarczy

Teresa Pieprzyk
12 633 48 22 (nr wew. 223)
t.pieprzyk@groteska.pl

Mateusz Talarczyk
12 633 48 22 (nr wew. 223)
m.talarczyk@groteska.pl

Krzysztof Mielcarek
12 633 48 22 (nr wew.242)
k.mielcarek@groteska.pl 

Dział Eksploatacji Przedstawień

Marek Strumiński
12 633 48 22

Dział Produkcji

Justyna Lisowicz
12 633 48 22 (nr wew. 232)
j.lisowicz@groteska.pl
 

Akustycy

Dariusz Fryt
Bartłomiej Ropski
akustycy@groteska.pl