APETYT NA ZDROWIE - wakacyjna akademia piosenki

Jak tego lata bawić się z Groteską? Grając i śpiewając w gorących rytmach latino! Oddajemy w Wasze ręce najnowszy, najświeższy i najbardziej energetyczny utwór "Apetyt na zdrowie" i zapraszamy do udziału w wakacyjnej zabawie karaoke.  Zadanie polega na nagraniu filmiku, na którym śpiewacie naszą piosenkę. Możecie robić to samodzielnie lub w grupie, familijnie, wielopokoleniowo, grając, tańcząc skacząc... Ogranicza Was tylko wyobraźnia :)

Playlistę z wakacyjną akademią piosenki, gdzie zamieszczone są filmy karaoke z tekstem i odpowiednimi liniami melodycznymi znajdziecie na naszym Youtube. Na Wasze interpretacje "Apetytu na zdrowie" czekamy do 25 sierpnia! Filmiki przesyłajcie na adres konkurs@groteska.pl *. Wykonania, które do tańca porwą nas najbardziej, zamieścimy w naszych mediach społecznościowych.

 

Utwór „Apetyt na zdrowie” to element akcji prozdrowotnej „Smoczy apetyt na zdrowie” dotyczącej profilaktyki nadwagi i otyłości wśród dzieci i młodzieży. Zdając sobie sprawę z tego, że to problemy globalne, sprzyjające rozwojowi wielu chorób, wpływających nie tylko na zdrowie fizyczne, Teatr Groteska wraz z Fundacją Zdrowia Publicznego postanowił działać i zrobić coś dobrego dla innych! Do akcji „Smoczy apetyt na zdrowie” zaprosiliśmy wiele podmiotów – Fundację Zdrowia Publicznego, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie oraz Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla w Krakowie. Jej ambasadorką zgodziła się zostać Ewa Wachowicz.

 

🎶 𝙏𝙤 𝙖𝙥𝙚𝙩𝙮𝙩 𝙣𝙖 𝙯𝙙𝙧𝙤𝙬𝙞𝙚 – 𝙯𝙚𝙨𝙩𝙖𝙬 𝙥𝙤𝙩𝙧𝙖𝙬 𝙥𝙤𝙙𝙥𝙤𝙬𝙞𝙚! 🎶

APETYT NA ZDROWIE

Wykonanie: Dominika Guzek

Słowa: Małgorzata Zwolińska

Muzyka: Izabela Mytnik

Zdjęcia & Montaż: Łukasz Rybarski - Studio Arlekin

Animacja: Małgorzata Zwolińska

Aranżacja: Arkadiusz Wiech

Mix & Mastering: Gitarek Studio Arkadiusz Wiech

Nagranie wokali: Studio Centrum Tomasz Kubiak

Kierownictwo projektu: Adolf Weltschek

 

 

*Zgłoszenie musi zawierać:

a) film z wykonaniem piosenki „Apetyt na zdrowie”

b) imię i nazwisko uczestnika/uczestników

c) w przypadku niepełnoletniego Uczestnika - dane kontaktowe Opiekuna niepełnoletniego Uczestnika (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu)

d) potwierdzenie zgody na udział:

W przypadku niepełnoletniego Uczestnika: „Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ………………………… (imię, nazwisko dziecka), którego jestem rodzicem/opiekunem prawnym w akcji „Wakacyjna akademia piosenki” organizowanym przez Teatr Groteska (ul. Skarbowa 2, 31-121 Kraków). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka przez Teatr Groteska na potrzeby organizacji i przeprowadzenia akcji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. (imię i nazwisko Opiekuna)

W przypadku pełnoletniego Uczestnika: Ja, niżej podpisana/y ………………………… (imię i nazwisko) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Groteska na potrzeby organizacji i przeprowadzenia akcji „Wakacyjna akademia piosenki” zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.