Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

O teatrze > Zespół

b c f g h j k l m o p s t w
Marek Karpowicz
Marek Karpowicz ur. 13 kwietnia 1964 roku w Ełku. Jest aktorem teatralnym i filmowym. Na swoim koncie ma udział w kilkunastu filmach i serialach.    Współpracował z takimi reżyserami jak A (...)
Andrzej Kopczyk
W 2000 roku ukończył Pwst we Wrocławiu na wydziale lalkarskim. Zagrał główną rolę Dioufa w spektaklu dyplomowym w reż. Jerzego Bielunasa pt. „Murzyni”.   W trakcie studiów (...)
Katarzyna Kopczyk
Rodowita Białostocczanka, absolwentka AT w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Aktorką chciała być już od najmłodszych lat. Najpierw występowała przy podwórkowym trzepaku, potem (...)
Maja Kubacka
Aktorka, absolwentka Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie –  kierunek: aktorstwo teatru lalek. Zawodowo związana z Teatrem Lalki, Maski i Aktora (...)
Karol Kubasiewicz (gościnnie) - gościnnie
Katarzyna Kuźmicz
Mimo, iz pracuje 500km od rodzinnego BiaŁegostoku, zawsze chetnie wraca do miejsca, gdzie sie urodziŁa w 1985 roku i studiowaŁa w Akademii Teatralnej im. A.Zelwerowicza, na Wydziale Sztuki Lalkarskiej. W zawodzie aktora (...)