Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Kontakt > Kontakt

 

Teatr Groteska

ul. Skarbowa 2
31-121 Kraków

NIP 675-02-00-108
REGON: 000278793

centrala: tel. 12 633 48 22,  12 631 81 80

fax. 12 632 92 00 (biuro rezerwacji i sprzedaży - potwierdzenia rezerwacji),
fax. 12 633 99 65  (sekretariat)

Nr konta:
Bank PEKAO S.A III O/Kraków

90 1240 2294 1111 0000 3708 6679

Płatność za bilety:
Bank PEKAO S.A III O/Kraków
40 1240 2294 1111 0010 2727 8517

 

  

 Dział  Numery Bezpośrednie  Numery Wewnętrzne e-mail 
Dział Marketingu

12 633 37 62


12 632 92 00



Artur Włodek: 238

 

Katarzyna Rosa: 258



Rafał Dzirba: 244
 

 rezerwacja@groteska.pl 

 

a.wlodek@groteska.pl

k.rosa@groteska.pl

r.dzirba@groteska.pl

 Kasa Biletowa   12 623 79 59  
252
  
kasa@groteska.pl 
 Sekretariat
12 633 96 04
12 633 99 65

 

 Urszula Książek: 237

 groteska@groteska.pl
 Specjalista ds. Public Relations 12 633 48 22 Martyna Słowik
227 

pr@groteska.pl
 

 Kierownik Literacki

Kierownik programowy Festiwalu Materia Prima

 
Zuzanna Głowacka: 254
 
z.glowacka@groteska.pl 

 

 

Dział Promocji

 

 

 

12 633 48 22

Anna Tarnowska:

257

 


Dominika Jarzyna:

235 

a.tarnowska@groteska.pl


 



d.jarzyna@groteska.pl

  
Główny Specjalista ds. Koordynacji Imprez

 
   Jacek Stankiewicz: 226  j.stankiewicz@groteska.pl
 Kadry  

Anna Gołąb: 241


 
a.golab@groteska.pl
 Księgowość  

 
Anna Jaworska-Kluza – Główna Księgowa : 222

Iwona Jaroszek - Zastepca Głównej Księgowej: 239


Zuzanna Urbanik: 230

Małgorzata Weyers- Kurzydło: 230

Władysława Knaga: 230

 

finanse@groteska.pl
  Dział Gospodarczy  12 631 15 00
 Teresa Pieprzyk - kierownik: 223
 
 t.pieprzyk@groteska.pl
 Dział Eksploatacji      
Edward Fic – kierownik: 243

 
e.fic@groteska.pl
 Dział Produkcji  
Krzysztof Rzepecki - kierownik: 246
 
k.rzepecki@groteska.pl 

Akustycy
 
 

Dariusz Fryt

Bartłomiej Ropski

247


akustycy@groteska.pl
 
Administrator serwisu 
internetowego

 
 

 

 

 

Zapisy na  wystawę "Sekrety Sceny" -  Biuro rezerwacji i Sprzedaży tel. 12 633 37 62,
e-mail:
rezerwacja@groteska.pl

Zapisy na warsztaty teatralne dla uczniów: Jacek Stankiewicz, tel. 633 48 22 wew. 226

e-mail: j.stankiewicz@groteska.pl

Zapisy na warsztaty teatralne dla nauczycieli: Dominika Jarzyna , tel. 633 48 22 wew. 235.

e-mail: d.jarzyna@groteska.pl