Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2017-10-20

Zbliżamy się do rozpoczęcia sezonu!

Zbliżamy się do rozpoczęcia sezonu!

 

Korepetycje z wyobraźni

Pomimo trwających prac modernizacyjnych powoli przygotowujemy się do nowego sezonu i kontynuujemy nasze działania programowe.
Do końca października nasi Aktorzy prowadzić będą „korepetycje z wyobraźni”, podczas których przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych poznają tajniki pracy z teatralnymi lalkami, maskami czy kukiełkami. Celem kreatywnych spotkań jest nie tylko pobudzanie wyobraźni najmłodszych widzów, ale także uwrażliwianie na sztukę i rozwijanie w nich pasji do teatru.

 

#MamSkłonnościDoCzytaniaKsiążek

Przypominamy także o trwającym na Facebooku i YouTubie cyklu skierowanym do dorosłych miłośników literatury. Regularnie od 16 października w naszych mediach społecznościowych publikujemy filmy, którymi pragniemy inspirować naszych Widzów i przypominać im o niezwykłych wartościach, jakie niosą za sobą obecne w cyklu, dzieła.

W ramach akcji zorganizowany został również KONKURS, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na
21. Międzynarodowe Targi w Krakowie. Zachęcamy do wzięcia udziału i zapoznania się z regulaminem. 


Regulamin konkursu


#MamSkłonnościDoCzytaniaKsiążek
 

Zmieniamy się dla Was!

Zapraszamy również do obserwowania nas na profilach: Facebook, Instagram oraz YouTube, które specjalnie dla naszych Widzów intensywnie rozwijamy. Pozwala nam to na inspirowanie i edukowanie również poza budynkiem Teatru, a także poznanie bliżej naszych Widzów i ich potrzeb.

Prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość - już niebawem drzwi odnowionego Teatru Groteska otworzą się dla Państwa ponownie!