Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2014-04-23

Zawstydź obwarzanka i... wygraj bilety do Teatru Groteska!

Zawstydź obwarzanka i... wygraj bilety do Teatru Groteska!

Zawstydź obwarzanka i zagłosuj!

Co jest najbardziej „krakowskie” w smaku? Internauci, którzy wzięli udział w sondzie przeprowadzonej na stronie Magicznego Krakowa uznali, że obwarzanek. A Ty co sądzisz? Wejdź na stronę www.krakow.pl, wskaż swoje ulubione dania lub atrakcje kulinarne, których nie powstydziło by się żadne europejskie miasto i wygraj bilety do Teatru Groteska!

II edycja konkursu Zawstydź obwarzanka i zagłosuj! rozpoczyna się 23 kwietnia i potrwa do 1 czerwca br. Jego celem jest wskazanie przez internautów produktu kulinarnego kupionego w krakowskich restauracjach lub innych punktach gastronomicznych, który szczególnie zapada w pamięć ze względu na wyjątkowy smak.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs składa się z dwóch etapów. Aby powalczyć o nagrody wystarczy wziąć udział przynajmniej w jednym z nich.

W I etapie (23 kwietnia - 11 maja) wystarczy wejść na stronę www.krakow.pl, wypełnić zamieszczoną tam ankietę, wskazać wybrany przez siebie produkt kulinarny i miejsce jego nabycia, następnie (maksymalnie w trzech zdaniach) uzasadnić swój wybór oraz podać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko i numer telefonu.

Propozycje konkursowe wybrane z I etapu konkursu przez organizatorów, zostaną 16 maja opublikowane na stronie www.krakow.pl w formie sondy (II etap konkursu). Ta z propozycji, która w terminie od 16 maja do 1 czerwca  otrzyma najwięcej głosów przesłanych przez internautów zostanie uznana za „Wyjątkowy produkt kulinarny”.

Do drugiego etapu przechodzą automatycznie laureaci zeszłorocznej edycji czyli:  Kiełbaska z niebieskiej Nyski, Lody z ul. Starowiślnej 83, Ciastko „Dzwon Zygmunta”, Zapiekanka z pętli tramwajowej Bronowice Małe, Śledzie z „Ambasady Śledzia” i zapiekanka u Endziora.

Konkurs Zawstydź obwarzanka i zagłosuj! jest realizowany (jako dodatkowa kategoria) w ramach 9. edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji 2014, której organizatorem jest Urząd Miasta Krakowa, przy współpracy z Krakowską Kongregacją Kupiecką, Krakowskim Biurem Festiwalowym i Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Dodatkowe informacje, w tym regulamin konkursu, znajdują się na stronie www.krakow.pl.