Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2015-12-07

Wyniki I etapu Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Teatrze

 

Szanowni Państwo,

Znamy już nazwiska laureatów I etapu Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Teatrze! Do etapu rejonowego, który odbędzie się 12 stycznia 2016 zakwalifikowało się 53 uczniów:

1. Kantor Michał 60 Zespół Szkół - Gimnazjum im.Jana Pawła II w Lipnicy Wielkiej
2. Dutka Mateusz 60 Gimnazjum im. 1PSP AK w Szczawie
3. Budziak Paweł 63 Gimnazjum im. Ks.Jana Twardowskiego
4. Orzeł Magdalena 57 Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Laskowej
5. Smoleń Ilona 65 Publiczne Gimnazjum w Pisarzowej
6. Bernacka Elwira 63
7. Bednarz Gabriela 58 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Kard. S. Wyszyńskiego w Ryglicach
8. Zając Małgorzata 57
9. Wójtowicz Kinga 57
10. Januś Kamila 60 Zespół Szkół w Gręboszowie
11. Kieres Weronika 56 Gimnazjum nr 3 im. Al.. Hr. Fredry
12. Wiśniewski Piotr 56
13. Pająk Joanna 68 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Budzowie
14. Nieciąg Bogumiła 65
15. Burliga Ilona 64
16. Mirocha Wiktoria 60
17. Orłowska Marcelina 58 Gimnazjum Nr 46 im. Trzech Wieszczów
18. Gomułka Sylwia 66 Gimnazjum im. Ks. Stanisława Konarskiego
19. Pająk Partycja 64
20. Kaflińska Aleksandra 57
21. Gorzkowicz Aleksandra 57
22. Święch Gabriela 61 Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły w Niepołomicach
23. Podraza Zofia 61
24. Sroka Małgorzata 59 Zespół Szkół Samorządowych nr 2 w Limanowej im. T.Kościuszki
25. Toporkiewicz Magdalena 57 Zespół Szkół Publicznych im. T. Kościuszki w Wilkowiskach
26. Banyś Alicja 65 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach
27. Rusek Dominik 60 Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióst Prezentek w Krakowie
28. Seremak Edyta 63 Gimnazjum Jana Pawła w Dobczycach
29. Banaś Emilia 62
30. Jeż Karolina 57
31. Gaborek Milena 58 Gimnazjum im. St. Wyspiańskiego w Krużlowej Wyżnej
32. Biskup Wioletta 58
33. Ziewacz Joanna 70 Zespól Szkolno-Przedszkolny w Olszynach
34. Matyjewicz Alicja 56 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 15
35. Szczypta Aleksandra 57 Gimnazjum w Zespole Szkół im. M. Konopnickiej w Nowej Górze
36. Dyrga Kinga 57 ZSP Gimnazjum w Brzeźnicy
37. Jabłońska Patrycja 56
38. Kapusta Martyna 56
39. Danek Błażej 56
40. Stopa Dominika 56
41. Królczyk Paweł 57 Gimnazjum nr 3 w Ochotnicy Górnej
42. Sadzik Magdalena 67 Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej w Krzyszkowicach
43. Kiszka Bartłomiej 60 Gimnazjum w Sułoszowej
44. Pluta Sebastian 60 Zespół Szkół im. Św. J. Kantego w Bystrej
45. Gałka Magdalena 59
46. Ziółko Joanna 60 Zespół Szkolno Przedszkolny w Kąclowej
47. Święs Aleksandra 57
48. Szołdrowska Monika 68 Publiczne Gimnazjum w Męcinie
49. Tobiasz Kinga 67
50. Borowiec Magdalena 52 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Brzesku
51. Czernik Anita 56 Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej w Klimontowiue
52. Korbiel Anna 62 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół w Rudawie
53. Woźniak Karolina 56

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych, konkursowych zmaganiach!