Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2016-03-03

Wygraj płytę z piosenkami ze spektaklu "Ania z Zielonego Wzgórza"

Wygraj płytę z piosenkami ze spektaklu "Ania z Zielonego Wzgórza"

 

Wspólnie z portalem Czas Dzieci zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania płyty z piosenkami ze spektaklu "Ania z Zielonego Wzgórza"! Płyta zawiera 11 piosenek ze spektaklu z muzyką Piotra Klimka oraz tekstami Małgorzaty Zwolińskiej. Do płyty dołączona jest książeczka z tekstami piosenek.

Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie do 10 marca odpowiedzieć na pytanie: "Moja ulubiona postać z "Ani z Zielonego Wzgórza" to..."
Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie: www.czasdzieci.pl/krakow/wydarzenia/

Powodzenia!

Płyta wydana została w ramach akcji "I dziel się tym, co masz" (motto jednej z piosenek),  której symboliczny wymiar ma więc swoje źródło w przewodniej spektaklu. Piosenki w dużej mierze stanowią o sile i wyjątkowości "Ani z Zielonego Wzgórza" Teatru Groteska. Niezwykle silne uczucia, które budzą się w duszy każdego z bohaterów ujawniają się właśnie w piosenkach, które stanowią rodzaj lirycznego monologu wewnętrznego i pokazują złożoność emocji bohaterów. Piosenki są też w przedstawieniu wyrazem poglądów postaci, często też mają formę zabawnych, musicalowych dialogów. Słuchając płyty można będzie się wzruszyć, uśmiechnąć i zainspirować.

Płyta dostępna jest również do nabycia w kasie Teatru Groteska. Dochód z jej sprzedaży przekazany zostanie na rzecz "Domu Małego Dziecka" im. Jana Brzechwy w Krakowie: www.domdziecka.net