Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2017-10-24

UWAGA KONKURS!!

UWAGA KONKURS!!

 

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda życie w Krainie Czarów? Jakiego bohatera z bajki chcielibyście tam spotkać? Kapturka, czarodzieja, wilka, a może krasnoludka?

Na naszym profilu na Facebooku uruchomiliśmy właśnie konkurs w którym do wygrania są egzemplarze najnowszej książki Macieja Szymanowicza wraz z autografem autora. Aby wziąć udział w zabawie należy w komentarzu pochwalić się rysunkiem wymarzonego bajkowego bohatera. Dwie najbardziej kreatywne i oryginalne prace zostaną nagrodzone.

„Rok w Krainie Czarów” to nie tylko przepięknie zilustrowana historia wilka, krasnoludków, i księżniczek, ale także niezwykłe spotkanie z przygodami Pazia Krotochwila, Wodnika nie z tej ziemi czy Hrabiego de von Sal.  To książka, która rozbudza kreatywność i pozwala tworzyć własne opowiadania. To przygoda, która nie ma końca, a którą ograniczyć mogą jedynie granice dziecięcej wyobraźni.

Seria „Rok w…” od początku wydawana jest przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia. „Rok w Krainie Czarów” to już piąta książka z tej serii. Najnowsza część została stworzona przez Macieja Szymanowicza, którego charakterystyczne grafiki i teatralne plakaty znane są już w całym Krakowie. Szymanowicz współpracuje bowiem z Teatrem Groteska od 2005 roku.

Podczas tegorocznej edycji 21. Międzynarodowych Targów Książki na stoisku Wydawnictwa Nasza Księgarnia (D36) będzie można zdobyć autograf oraz zrobić sobie zdjęcie z autorem. Maciej Szymanowicz będzie podpisywał książki w godz.16:30-17:30.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Wydawnictwa oraz do wzięcia udziału w naszym konkursie. Wszystkie szczegóły i zasady przeprowadzenia zabawy znajdą Państwo w regulaminie .

Widzimy się już w czwartek na Galicyjskiej 9!