Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2017-10-28

Trzeci dzień 21. Międzynarodowych Targów Książki za nami!

Trzeci dzień 21. Międzynarodowych Targów Książki za nami!

Jak co roku Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie przyciągnęły rzeszę miłośników literatury, wśród których znaleźli się również prawdziwi koneserzy sztuki – zarówno Ci młodsi, jak i starsi.

 

Rozmawialiśmy o nadchodzącym sezonie, ulubionych spektaklach czy wpływie literatury na teatr. Nie zabrakło również dyskusji o najnowszej książce Macieja Szymanowicza „Rok w Krainie Czarów” - zarówno z  samym autorem, jak i fanami oczekującymi na autograf. Okazuje się, że to najmłodsi są najbardziej wymagający i najsurowsi w ocenie, widzą bowiem to, czego dorosły nigdy nie dostrzeże. Wybraliśmy się więc w niesamowitą podróż pełną barwnych postaci i emocjonujących przygód, które układaliśmy wraz z odwiedzającymi.

Drodzy Widzowie, dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie i zaangażowanie. Zapraszamy jutro, na ostatni już dzień targów, który ponownie będzie obfitować w wiele spotkań autorskich i innych atrakcji. Naszych Najmłodszych Widzów zachęcamy do wybrania się na Warsztaty Teatralne „Teatr Lalki, Maski i Aktora”, które od godz. 10:00 do godz. 12:00 poprowadzą aktorzy Teatru – Jakub Popławski i Lech Walicki.

Zapraszamy oczywiście na nasze stoisko (B41), gdzie przygotowaliśmy dla Państwa m.in. dedykowane zakładki do książek i kupony rabatowe na nadchodzący sezon.

Do zobaczenia!