Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2014-10-28

Teatr Groteska - partnerem Mobilnej Studenckiej Karty Rabatowej

Teatr Groteska - partnerem Mobilnej Studenckiej Karty Rabatowej
Teatr Groteska jest partnerem Mobilnej Studenckiej Karty Rabatowej. Dbając o to, by nasi Sympatycy - Studenci mogli korzystać z dobrodziejstw kultury i sztuki teatralnej oferujemy 25% zniżki na bilety Sceny dla Dorosłych. Zachęcamy Studentów do pobrania aplikacji i skorzystania z rabatu na spektakle Sceny dla Dorosłych Teatru Groteska
 
Mobilna Studencka Karta Rabatowa to nowoczesna, elektroniczna wersja niezwykle popularnej Studenckiej Karty Rabatowej, dzięki której – co jest hasłem programu - „Student ma taniej!”
 
SKRM daje dostęp do dużej liczby fantastycznych zniżek oferowanych przez firmy znane zarówno na rynkach lokalnych, jak i na rynku ogólnopolskim, a co najważniejsze, zniżki te dotyczą przede wszystkim tych miejsc, gdzie studenci i ogólnie osoby młode zostawiają sporo pieniędzy – restauracji, klubów, pubów, teatrów i innych szeroko rozumianych miejsc rozrywki.
 
Elektroniczna wersja sprawia, że dostępność do licznych rabatów i promocji jest w zasadzie natychmiastowa i nigdy już się nie zdarzy, że jakaś zniżka przepadnie, bo akurat nie było kuponów promocyjnych pod ręką. Dodatkowo będzie można korzystać z rabatów w dowolnym mieście, w ktorym akurat się przebywa, bez konieczności szukania właściwych kuponów tradycyjnej formy SKR, które jednak warto mieć. Dzięki temu można swobodnie podróżować nie tracąc jednocześnie możliwości, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. W końcu „Student ma mieć taniej!”
 
Dodatkowo każdy użytkownik ma możliwość korzystać z działu „Informacje”, gdzie będą pojawiać się rozmaite wieści z życia uczelni i organizacji na nich działających, zaproszenia na ważne wydarzenia, informacje o życiu kulturalnym i rozrywce w każdym z miast, gdzie realizujemy nasz program. Jedna aplikacja, wiele korzyści!
 
SKRM to także doskonała aplikacja dla potencjalnych reklamodawców i partnerów programu, dzięki której błyskawicznie dotrą do ogromnej rzeszy potencjalnych klientów przy stosunkowo niskim wkładzie finansowym. Każdy zrealizowany kupon to w rzeczywistości potencjalny obszar na wygenerowanie dodatkowego zysku dzięki przyciągnięciu klienta. Dodatkowo możliwości zwiększa te oferta sms-ów premium i reklam w postaci banerów.
 
SKRM to doskonały sposób na to, żeby „Student miał taniej!”