Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2017-11-17

Spotkaj się z Groteską!

Spotkaj się z Groteską!

Scena gościnna Teatru Groteska w Sali Teatralnej Nowego Centrum Administracyjnego w Nowej Hucie (ul. Ujastek 1) niebawem otworzy się dla publiczności. Zanim to jednak nastąpi pragniemy inspirować naszych Widzów nie tylko w gmachu Teatru, ale także poza jego murami. Dlatego tuż przed rozpoczęciem sezonu wyruszamy na spotkanie, jednocześnie dając Państwu możliwość obcowania ze sztuką w życiu codziennym.

W najbliższy weekend na ulice miasta wyjdą pracownicy Groteski i ich pomocnicy. Tym razem do Teatru zapraszać będą główni bohaterowie sceny przy Skarbowej 2 – kukły, marionetki i pacynki. Dla wszystkich mieszkańców Krakowa będzie to doskonała okazja nie tylko do spotkania z żywą sztuką, ale także do jej sfotografowania i rozmowy o nadchodzącym sezonie teatralnym.

W związku z tym na naszym profilu na Facebooku uruchomiliśmy specjalny konkurs. Wszystkich, którzy podczas sobotnich i niedzielnych spacerów na swojej trasie spotkają przedstawicieli Groteski, zachęcamy do zrobienia sobie zdjęcia. By wziąć udział w zabawie należy udostępnić fotografię z teatralną lalką w komentarzu pod konkursowym postem.

Na zgłoszenia czekamy do 19 listopada do północy. Autorzy trzech najbardziej kreatywnych zdjęć otrzymają podwójne zaproszenie na spektakl „Dzienniki gwiazdowe” do wykorzystania w terminie 28-30 listopada br.

Teatralne lalki będzie można spotkać w centrum miasta m.in. w okolicach Rynku Głównego i Bulwarów Wiślanych w godz.11:00-16:00. Od poniedziałku wyruszą one w pozostałe części Krakowa, by finalnie zagościć w Nowej Hucie. Podczas całej trasy nasi pracownicy chętnie opowiedzą o aktualnym repertuarze i sali gościnnej Teatru Groteska. Spotkanie umilą także specjalnie przygotowane z tej okazji, niespodzianki.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdą Państwo w regulaminie.