Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2017-01-02

Spektakl charytatywny w Teatrze Groteska!

Spektakl charytatywny w Teatrze Groteska!
Już ósmy raz pierwsza w Polsce korpo-trupa teatralna wystawi na scenie wyjątkowy spektakl charytatywny. Grupa pracowników firmy Capgemini z Krakowa na 5 styczniowych dni zamieni biurko i komputer na deski sceny teatralnej. Na co dzień analitycy biznesowi, księgowi, a nawet manadżerowie, wcielą się w bohaterów niezwykłej historii o robaczkach, które próbują odzyskać nadzieję i światło. Z ciemności wyprowadza nas w tym roku Michał Pałubski, członek znanego kabaretu Formacja Chatelet.
 
Pokażemy Państwu spektakl "Świetlik w ciemności" na podstawie opowieści Jakuba Ćwieka. Kapitan Świetlik, Gąsienic, Mrówek, Pająki, Wrony i Świetliki – kto kogo przechytrzy w walce o odzyskanie światła w Dolinie? Różnorodny i waleczny świat robaczków wszelkiej maści zaprasza widzów małych i dużych do swojej Doliny!
 
Jaki będzie finał tych zmagań? Odpowiedź poznamy w Teatrze Groteska podczas codziennych przedstawień od 24 do 28 stycznia o 19:00. Podobnie jak w ubiegłym roku, korzystając z audiodeskrypcji, spektakl udostępnimy osobom niedowidzącym – spektakl z audiodeskrypcją odbędzie się w czwartek 26 stycznia. Dochód ze sprzedaży biletów przekażemy w całości Fundacja Menedżerowie Jutra MOFFIN na edukację biznesową osób z niepełnosprawnością. Dostęp do otwartego rynku pracy to dla każdego szansa na niezależność i rozwój.  Ten film pokazuje co udało nam się zrealizować dzięki zeszłorocznemu wydarzeniu (film z audiodeskrypcją)
 
Bilety do nabycia od 9 stycznia na stronie partnerskiej fundacji: http://www.moffin.eu/