Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2014-06-24

Słoneczniki 2014, czyli wybieramy najlepsze inicjatywy dla dzieci

Słoneczniki 2014, czyli wybieramy najlepsze inicjatywy dla dzieci

Kraków zdecydowanie rozpieszcza rodziców. Nie brakuje nam warsztatów, festiwali czy koncertów dla najmłodszych. Jednak jak odróżnić wydarzenia mało wartościowe od tych, które całym sercem tworzone są z myślą o dobru dziecka? Pytanie to stało się przyczyną powstania akcji Słoneczniki, którą od 2011 roku organizuje portal parentingowy CzasDzieci.pl. Jest to konkurs, który wyłania najpiękniejsze perły warszawskiej i krakowskiej oferty wydarzeń dla dzieci.


Ale nie jest to możliwe bez Was, Rodziców – jesteście najlepszymi ekspertami w tym temacie. Dlatego prosimy o Wasze głosy, o odpowiedzi na pytanie: które wydarzenia polecasz jako najlepsze dla rozwoju Twojego dziecka? Która inicjatywa niosła za sobą najwięcej korzyści i radości?

Jeśli więc uważacie, że Teatr Groteska zasłużył na Wasze wsparcie, jeśli dobrze bawiliście się na Paradzie Smoków czy naszych spektaklach, doceniacie troskę, jaką otaczamy artystyczny rozwój Waszego dziecka - zachęcamy do głosowania!

Inicjatywy można zgłaszać przez cały czerwiec poprzez króciutki Formularz Zgłoszenia Inicjatywy (kliknij). Wybieramy wydarzenia, które odbyły się w okresie lipiec 2013 – czerwiec 2014. Inicjatywy można przypisać do jednej lub kilku z sześciu kategorii: język, logika, sztuka wizualna, muzyka, ruch, przyroda. Opierają się one na koncepcji inteligencji wielorakich opracowanej przez H. Gardnera.

 

Więcej informacji znajduje się na serwisie internetowym akcji http://www.sloneczniki.czasdzieci.pl

 

Partnerem akcji zostali: Miasto Kraków, Miasto Stołeczne Warszawa oraz Kids in Kraków. Akcję redakcyjnie wspiera RMF Classic. Patronami medialnymi zostali: Gazeta Polska The Times, Gazeta Krakowska, miesięcznik Gaga, miesięcznik Karnet, Magiczny Kraków, naszemiasto.pl.

Dodatkowych informacji udziela:

Aleksandra Stefańska

Koordynator akcji Słoneczniki 2014

Tel. 605 540 188 e-mail:  ola.stefanska@czasdzieci.pl