Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2017-08-14

Repertuar listopad-grudzień 2017 już dostępny!

Repertuar listopad-grudzień 2017 już dostępny!

Szanowni Państwo!

 W trosce o Wasz komfort Teatr Groteska przeprowadza prace remontowe i renowacyjne. Chcemy zapewnić naszym widzom  wygodę i dobre warunki na Sali Teatralnej. Ze względu na ogrom pracy jaka musi zostać wykonana oraz chęć przygotowania Teatru na spotkanie z Wami, nasz sezon teatralny 2017/18 rozpocznie się w listopadzie. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Repertuar lub siedziby Teatru Groteska, gdzie znajdą Państwo program spektakli w niecodziennej, skróconej formie. W nowym sezonie przedstawimy propozycje zarówno dla dzieci jak i dorosłych! Już teraz serdecznie zapraszamy na wyjątkowy spektakl  Dzienniki Gwiazdowe w inscenizacji Małgorzaty Zwolińskiej i reżyserii Adolfa Weltschka, który pokażemy Państwu w dniach 21-30 listopada 2017.

Spektakl "Dzienniki Gwiazdowe" bierze udział w III edycji Konkursu na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej "Klasyka Żywa"!      Konkurs "Klasyka Żywa"

         Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

        festiwal Opolskie Konfrontacje Teatralne

     Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego


 


Bilety można rezerwować od 22 wrześniaCieszymy się, że od tylu lat towarzyszycie nam w teatralnej przygodzie i mamy nadzieję, że będziecie  wspólnie z nami witać nowe oblicze Teatru Groteska!

Do zobaczenia
Zespół Teatru Groteska