Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2017-10-27

Pierwszy dzień 21. Międzynarodowych Targów Książki za nami!

Pierwszy dzień 21. Międzynarodowych Targów Książki za nami!

Drodzy Widzowie, dziękujemy za waszą wczorajszą obecność, a Honorowej Radzie Patronackiej za wyróżnienie i przyznanie Tytułu Ambasadora Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie dyrektorowi Teatru, Adolfowi Weltschkowi.

 

Przed nami kolejny dzień i tym samym ponowna okazja do skorzystania z bogatej oferty wydawniczej oraz spotkań z ulubionymi autorami. Zapraszamy więc do odwiedzin stoiska C17, gdzie przez całe cztery dni do godz. 17:00 czekać na Państwa będzie zawsze chętny to rozmowy z czytelnikami o. Leon Knabit, a miłośników twórczości Wisławy Szymborskiej o godz. 16:00 na spotkanie z Michałem Rusinkiem, do Sali Lwów A.

Między spotkaniami, zakupem książek i zdobywaniem autografów polecamy odwiedzić również nasze stoisko – chętnie opowiemy o nadchodzącym sezonie, doradzimy, na jaką sztukę warto się wybrać i  oczywiście podzielimy się niespodziankami, które z pewnością będą idealnym dodatkiem do zakupionej literatury.

Przypominamy, że tegorocznym Gościem Honorowym Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie jest Francja – w ofercie nie zabraknie więc spotkań z francuskimi i francuskojęzycznymi autorami.

Czego mogą Państwo spodziewać się w sobotę?

Przede wszystkim spotkania z niesamowitym Ilustratorem Maciejem Szymanowiczem i jego najnowszą książką „Rok w Krainie Czarów” – już jutro więcej szczegółów.

Do zobaczenia!Fot. Michał Tomaszek


Fot. Michał Tomaszek


Fot. Michał Tomaszek