Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2014-12-03

NABÓR WOLONTARIUSZY DO WSPÓŁPRACY PRZY PROJEKCIE MATERIA PRIMA. 3. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TEATRU FORMY. BIEGUNY KULTURY

NABÓR WOLONTARIUSZY DO WSPÓŁPRACY PRZY PROJEKCIE MATERIA PRIMA. 3. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TEATRU FORMY. BIEGUNY KULTURY

Zapraszamy wszystkich chętnych Teatromanów do zgłaszania się do pracy w charakterze Wolontariuszy przy organizacji i obsłudze projektu Materia Prima. 3. Międzynarodowy Festiwal Teatru Formy. Bieguny Kultury organizowanym w dniach 21-28.02.2015r.

Nie będą to praktyki z robienia kawy! Liczymy na sumienne, posiadające zdolności samoorganizacji osoby, którym przyjdzie stanąć na odpowiedzialnych stanowiskach, m.in.: Pilota Zagranicznej Grupy Artystycznej, Opiekuna Miejsca Festiwalowego... Jeżeli chcecie stworzyć z nami festiwal teatralny na najwyższym poziomie, pomóc Nam przy organizacji tegorocznej jego edycji, poświęcić swój czas, wykorzystać swoje umiejętności językowe i organizacyjne na rzecz festiwalu oraz sprawdzić się w nowych, odpowiedzialnych rolach –piszcie do nas na adres mailowy:

 

j.jakubowska@groteska.pl

tytuł wiadomości: Wolontariat – Materia Prima

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy Międzynarodowym Festiwalu

- obcowanie z niezwykłymi gośćmi ze świata Teatru Formy i nie tylko: Artyści, Krytycy teatralni,  Historycy sztuki

- nieodpłatne obejrzenie zagranicznych spektakli pojawiających się po raz pierwszy w Polsce
- możliwość zdobycia referencji, które mogą przydać się do CV
- możliwość odbycia praktyk studenckich

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety, która pomoże nam wybrać najlepszych i przydzielić do odpowiednich stanowisk.

Zapraszamy!