Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2015-10-13

Małopolski Konkurs Wiedzy o Teatrze - przedłużenie zgłoszeń do 26 października!

Małopolski Konkurs Wiedzy o Teatrze - przedłużenie zgłoszeń do 26 października!
 
Informujemy, iż termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony. Wszyscy, którzy jeszcze nie zdążyli wysłać do nas karty zgłoszeniowej maja czas do 26 października!
 
 

Wspólnie z Małopolskim Kuratorium Oświaty oraz Wydziałem Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszamy do udziału w Małopolskim Konkursie Wiedzy o Teatrze dla uczniów gimnazjów z całego województwa.
 
Próba odczytania znaków teatralnych pomaga dzieciom rozwinąć wrażliwosć na sztukę, przełamać bariery codziennego, powierzchownego życia postrzegania rzeczywistości. Stawiamy sobei za cel zachęcenie młodziezy do zdobywania wiedzy teatrologicznej, twórczego myślenia, kreatywności oraz samodzilnego wyrażania opinii.
 
 
Eliminacje szkolne (16 listopada 2015) przeprowadzone przez nauczycieli w szkołach na podstawie pytań testowych przygotowanych i wysłanych pocztą przez Teatr Groteska. By otrzymać pakiet pytań, wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia mailowe: a.kowalska@groteska.pl (do 19 października 2015r., termin przedłużony do 26 października)
 
II etap (12 stycznia 2016r.). Wyłonieni w eliminacjach reprezentanci szkół wezmą udział w II etapie konkursu, który zostanie przeprowadzony w Krakowie w lutym 2016 roku. W trakcie II etapu wyłonieni zostaną finaliści konkursu.
 
III etap (16 marca 2016r). Finał konkursu odbędzie się w Teatrze Groteska w marcu 2016.
 
 
 

REGULAMIN KONKURSU

Karta zgłoszeniowa -> POBIERZ PLIK

 
 
 
Informacje i zapisy:
Aleksandra Kowalska
tel. 12 633 48 22 wew. 227
a.kowalska@groteska.pl