Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2017-05-23

Kod Mistrzów – Spotkanie z Janem Kantym Pawluśkiewiczem

Serdecznie zapraszamy na ostatnią w tym sezonie teatralnym odsłonę Kodu Mistrzów. Już we wtorek 6 czerwca 2017 r. o godz. 18 gościem Teatru Groteska będzie Jan Kanty Pawluśkiewicz – kompozytor muzyki teatralnej i filmowej, pianista, wokalista, z wykształcenia architekt. Rozmowę z Mistrzem poprowadzi Wacław Krupiński.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – obowiązują darmowe wejściówki, które mogą Państwo odbierać w kasie Teatru. Liczba miejsc jest ograniczona.

KOD MISTRZÓW to cykl spotkań młodzieży oraz mieszkańców Krakowa z autorytetami intelektualnymi i artystycznymi – znanymi osobami, które od lat kształtują wrażliwość i wyobraźnię Polaków. Od pierwszego spotkania w lutym 2014 r., z uznanym reżyserem Kazimierzem Kutzem, inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności. Gośćmi byli do tej pory m.in. Karol Modzelewski, Jerzy Stuhr, Janina Paradowska, Anna Polony, Jerzy Trela, Jan Peszek, Maja Komorowska, Andrzej Seweryn, Stanisław Radwan czy Ewa Lipska. Zaproszone osobistości opowiadają o tym, co je ukształtowało, jak wyglądała ich droga zawodowa, co najlepiej wspominają z czasów studiów i początków pracy, ale również co myślą o otaczającej rzeczywistości.

Do zobaczenia!