Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2014-11-28

Kod Mistrzów - spotkanie z udziałem Krystyny Zachwatowicz

Kod Mistrzów - spotkanie z udziałem Krystyny Zachwatowicz

Teatr Groteska - pomysłodawca i organizator kampanii społecznej "Kontrrewolucja Kulturalna" zaprasza Państwa we wtorek 9 grudnia 2014 roku o godzinie 18:00 na spotkanie z Krystyną Zachwatowicz -  aktorką, reżyser, autorką scenografii teatralnych i filmowych. profesor sztuk plastycznych. 

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu "Kod Mistrzów" i pozwoli Państwu na zaznajomienie się z przemyśleniami Krystyny Zachwatowicz na temat kondycji współczesnej kultury polskiej. Będziecie też Państwo mogli wysłuchać uwag Profesor Zachwatowicz na temat jej doświadczeń, preferencji z zakresu kultury oraz będziecie mogli dowiedzieć się, jakie dzieła kultury i sztuk miały dla naszej Mistrzyni największe znaczenie.

Istotnym elementem każdego spotkania z cyklu "Kod Mistrzów" jest ożywiona dyskusja naszego Zacnego Gościa z publicznością. Do udziału w tym spotkaniu i dyskusji serdecznie Państwa zachęcamy. Do zobaczenia w Teatrze Groteska. Wstęp wolny. 

Spotkanie z Profesor Krystyną Zachwatowicz będzie w tym roku kulminacją naszych spotkań z wybitnymi osobistosciami zycia społecznego i kulturalnego i zarazem autorytetami intelektualnymi naszej współczesności. W przyszłym roku planujemy kolejne spotkania, o czym będziemy Państwa niezwłocznie informować. 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z sylwetką artystyczną Krystyny Zachwatowicz pod adresem http://culture.pl/pl/tworca/krystyna-zachwatowicz-wajda