Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2017-12-28

Groteska wraca na Skarbową 2!

Nowy Rok niesie ze sobą dobre informacje. Już niebawem drzwi Teatru Groteska  otworzą się ponownie. 

Od  7 stycznia wszystkich Widzów zapraszamy do siedziby przy Skarbowej 2.  Pierwszym spektaklem zagranym dla publiczności w odnowionej Sali Kopułowej będą „Ładne kwiatki” w reżyserii Krzysztofa Jędryska. W  kolejnych tygodniach nie zabraknie tytułów zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych.  W poświąteczny weekend na deskach Sceny Teatralnej zobaczymy „Mistrza i Małgorzatę” Waldemara Wolańskiego, a tydzień później Teatr opanują fani twórczości Lema. 19.,20. i 21. stycznia upłynie pod znakiem „Dzienników gwiazdowych” w inscenizacji Małgorzaty Zwolińskiej i reżyserii Adolfa Weltschka. Ostatnie dni miesiąca zarezerwowane będą dla „Balladyny” w reżyserii Bogdana Cioska.

Nie tylko dorośli Widzowie będą mieli w czym wybierać. Na scenie dla dzieci nie zabraknie kultowej już „Ani z Zielonego Wzgórza”, „Kota w Butach” czy „Brzydkiego Kaczątka”. Harmonogram styczniowych spektakli znaleźć można w zakładce repertuar.

Widzowie będą mogli oglądać przedstawienia  w komfortowych warunkach. W salach zbudowano  nowe widownie i zamontowano nowe wygodniejsze fotele.  W salach Teatralnych i Kopułowej działa również system wentylacji z odzyskiwania ciepła.