Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2017-01-17

Groteska po raz kolejny wspiera dzieci!

Groteska po raz kolejny wspiera dzieci!

Już 21 stycznia 2017 roku o godz. 17 zapraszamy do Auli Św. Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach, gdzie odbędzie się premiera charytatywnego montażu teatralnego pt. „Uwierz w Boże Narodzenie” w reżyserii Lecha Walickiego. Wystąpią w nim dzieci niepełnosprawne z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Juszczynie wraz z aktorami Teatru Groteska.

– W przedstawieniu wezmą udział dzieci ze sprzężoną niepełnosprawnością. Od listopada mali aktorzy kompletują stroje, ćwiczą role i z pomocą opiekunów tworzą scenografię. To dla nich wyjątkowe przeżycie – mówi Katarzyna Czaicka, dyrektorka OREW w Juszczynie.

Jednym z głównych elementów przedstawienia są montaże audiowizualne, w których występują dzieci i opiekunowie. Powstały w okresie przedświątecznym, gdy mali i duzi aktorzy przygotowywali się do wspólnego przedsięwzięcia.

Oprawę muzyczną występu przygotował zespół Transylwania Trio, w którym występuje akordeonista Stefan Dunka. Akordeonowi będą towarzyszyć dźwięki gitary basowej i akustycznej.


Bilety-cegiełki na przedstawienie można zarezerwować pod numerem telefonu 604 078 076 lub kupić bezpośrednio przed Jasełkami. Koszt to 10 zł. Całkowity dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na doposażenie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Juszczynie. Do zobaczenia w sobotę w Łagiewnikach!

Jasełka wzbudzają niemałe zainteresowanie! Piszą o nas: wKrakowie.ple-teatr.plteatr dla wasCzasDzieci.pl
 

http://www.wkrakowie.pl/arty…/charytatywne-jaselka-groteski…

http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/234094.html

http://www.teatrdlawas.pl/…/13402-krakow-charytatywna-gra-t…

http://czasdzieci.pl/krakow/wydarzenia/id,9626523d.html