Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2017-11-13

Groteska gra nie tylko na Skarbowej 2!

Groteska gra nie tylko na Skarbowej 2!
Remont generalny Teatru Groteska powoli dobiega końca – rozpoczęły się więc przygotowania do sezonu 2017/2018.

Już pod koniec listopada zapraszamy Państwa na scenę gościnną Teatru Groteska, którą na czas prac wykończeniowych zostanie sala teatralna w Nowym Centrum Administracyjnym w Nowej Hucie na ul. Ujastek 1 w budynku „S” (Nowohucki Pałac Dożów).

 

Linie umożliwiające dojazd do Pałacu Dożów (przystanek „Kombinat) to:

tramwaj – 4, 21, 22.

autobus - 117, 132, 133, 139, 142, 163, 174, 211, 242, 572. 

Sezon zainaugurują 28 listopada  „Dzienniki gwiazdowe” w inscenizacji Małgorzaty Zwolińskiej, reżyserii Adolfa Weltschka, z muzyką Piotra Klimka i choreografią Jacka Owczarka. Spektakl ten porusza współcześnie aktualne i palące kwestie – to podróż głównego bohatera Ijona Tichy’ego w głąb własnej wyobraźni, podczas której obnaża słabości ludzkiego charakteru: skłonność do zdrady, tchórzostwo czy konformizm.

Po szczegółowy repertuar zapraszamy do zakładki: repertuar

W Nowohuckim Pałacu Dożów, znanym również pod nazwą „Watykan” będzie możliwość od 28 października zakup i odbiór biletów. Mając na uwadze Państwa komfort kasa biletowa będzie czynna od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godziny rozpoczęcia ostatniego spektaklu (28 i 29.11 dodatkowo na godzinę przed spektaklami popołudniowymi) oraz w weekendyna godzinę przed rozpoczęciem sztuki.

Ogromnie prosimy o możliwie jak najwcześniejsze dotarcie na wybrany spektakl, ponieważ ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i nienumerowane krzesła, o kolejności decyduje czas przybycia.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

NOWE CENTRUM ADMINISTRACYJNE W NOWEJ HUCIE