Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2017-04-19

Dzień Teatru Publicznego w Grotesce już 13 maja!

Dzień Teatru Publicznego w Grotesce już 13 maja!

Z radością informujemy, że Teatr Groteska włączy się w obchody Dnia Teatru Publicznego, który przypada 13 maja 2017 r. i w tym roku odbędzie się już po raz trzeci. Wraz z obchodami ruszy akcja „Bilet do teatru za 500 groszy”. Aż 97 teatrów z 38 polskich miast przez cały tydzień – aż do 20 maja – zagra spektakle za 500 groszy, czyli symboliczne 5 złotych.

Z tej okazji Teatr Groteska zaprasza Państwa 13 maja 2017 r. o godz. 19 na sztukę „Skąpiec” w reżyserii  Włodzimierza Nurkowskiego. Wejściówki w cenie 500 groszy (5 złotych) będzie można odbierać w kasie Teatru tylko w dniu spektaklu, 13 maja, od godz. 14. Jedna osoba może zakupić maksymalnie dwie wejściówki.

Akcja „Bilet do teatru za 500 groszy” oraz obchody Dnia Teatru Publicznego mogą być wspaniałą  szansą i okazją na twórcze spotkanie z teatrem bliskim człowiekowi – zwłaszcza dla tych z Państwa, którzy na co dzień z różnych powodów rzadko korzystają z oferty tego rodzaju instytucji.

Przedsięwzięcie jest finansowane z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowane przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Serdecznie zapraszamy!