Repertuar dla Dorosłych
Repertuar dla Dzieci
Repertuar dla Nauczycieli

Strona główna

2017-01-31

17.Wielka Parada Smoków

17.Wielka Parada Smoków

17.Wielka Parada Smoków

Smoki Morza Śródziemnego

Kraków, 3 - 4 czerwca 2017

W pierwszy weekend czerwca Teatr Groteska zaprasza do Krakowa na jedyne w swoim rodzaju kolorowe smocze święto. Przed nami kolejna – już 17. Wielka Parada Smoków.

Wszystkich miłośników smoków i dobrej zabawy zapraszamy do współ­tworzenia tego barwnego smoczego wydarzenia, które każdego roku gromadzi tysiące mieszkańców Krakowa i turystów z całego świata.

Tym razem za inspirację dla smoczych postaci, biorących udział w Pa­radzie, posłuży kultura krajów Morza Śródziemnego,  ich bogata historia, plastyka, ornamentyka. Twórcy smoków, którzy staną w konkury o Najpiękniejszego Smoka Parady bez wątpienia kolejny raz dowiodą swojej nieograniczonej fan­tazji, talentu i uwielbienia dla smoków. Wierzymy, że tegoroczne hasło Parady, które zaprasza do udziału smoki z trzech kontynentów Europy, Azji, Afryki pozwoli stworzyć wyjątkowo interesujące smocze postaci.

3 czerwca (w sobotę) zapraszamy na zapierające dech w piersiach Wiel­kie Widowisko Plenerowe na Wiśle, podczas którego gigantyczne, unoszące się w powietrzu smoki zatańczą przy muzyce, sztucznych ogniach i laserach. 4 czerwca (w niedzielę) przez centrum Krakowa przejdzie Wielka Parada Smoków.

 

Zapraszamy placówki (publiczne i niepubliczne)o charakterze kulturalno – oświatowym i oświatowym do zgłaszania chęci udziału w Paradzie Smoków.

 

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie w formie formularza (dołączony poniżej) w terminie do 30 marca 2017.


POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Zasady udziału określa Regulamin Konkursu


POBIERZ REGULAMIN

 

Zgłoszenia prosimy kierować na adres:
a.tarnowska@groteska.pl
(12) 633 48 22 wew. 257